Gizli Kelime

Bulmaca oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 116.8 MB
  • Version 1.4
  • Dil İngilizce
  • Firma Libra Games Fun and Adventure for Free, Inc.
Türkiye'nin en iyi ve en yeni kelime oyunu olan Gizli Kelime sayesinde eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz!

Bir kelime dehasıysanız ve kelime bilginize güveniyorsanız Gizli Kelime oyunu tam size göre! Gizli kalmış kelimeleri zengin kelime haznenizle bulabileceğiniz bu oyun kullanıcılarına eğlenceli bir oyun deneyimi sunuyor. Zeka ve beyin egzersizi yapmanızı sağlayan bu oyun, diğer kelime oyunlarının aksine zorlu ve bir o kadar da keyiflidir.

Nerede ve ne zaman isterseniz kolayca oynayabileceğiniz Gizli Kelime oyunu, 800 bölümden oluşmakta ve içerisinde milyonlarca kelime barındırmaktadır. Gizli Kelime oyununda amaç; altıgen harflerden ve renklerden oluşan bulmacalar içerisinde ki kelimeleri bulmak ve bir sonraki bölüme geçmektir.

Gizli Kelime oyunu ile kelime avına çıkın!

Takıldığınız veya zorlandığınız yerlerde ipucu kullanabileceğiniz bu oyunda gizli kelimeleri bulmaya çalışarak oyunun keyifli yanlarını tadabilirsiniz. Tamamen ücretsiz olan Gizli Kelime oyununu internet bağlantısına gerek duymadan rahatlıkla oynayabilir, heyecan dolu anlar yaşayabilirsiniz.

Sizde Gizli Kelime oyununu cihazınıza yükleyerek kelime avına çıkabilir, gizli kelimelerle beyin egzersizi yapabilirsiniz!

 

 

 

 

Gizli Kelime indir
DİĞER SÜRÜMLER